top of page

EĞİTİMLERİMİZ

excelegitim.jpg
EXCEL EĞİTİMLERİ

Temel Excel Eğitimi ile Excel'e yeni başlayacak olanların Excel arayüzündeki menüleri ve araç çubuklarını öğrenebilmeleri, temel işlemleri yapabilmeleri ve fonksiyonları kavrayabilmeleri amaçlanmaktadır.

Eğitim detayları için tıklayınız.

İleri Excel Eğitimi ile Excel'de temel seviyede olanların ileri derecede formül ve fonksiyonları kullanabilmeleri, veri analizine ilişkin araçlarla çalışarak grafik ve raporlamalar çıkarabilmeleri amaçlanmaktadır.

Eğitim detayları için tıklayınız.

Uzmanlık Excel Eğitimi ile İleri Excel bilgisine sahip olanların gelişmiş içi içe formülleri kullanarak dinamik raporlar çıkabilmeleri,  basit VBA makroları ile senaryo ve çözümlemeler yapabilmeleri amaçlanmaktadır.

Eğitim detayları için tıklayınız.

wordlogo.png
WORD EĞİTİMLERİ

 

Microsoft Word eğitimi ile kullanıcıların menüleri ve araç çubuklarını öğrenebilmelerini, tablo, resim vb. nesneleri etkili şekilde kullanarak iş hayatındaki yazışmalarını daha hızlı ve pratik yapabilmelerini amaçlamaktadır.

Eğitim detayları için tıklayınız.

powerpoint.png
POWERPOINT EĞİTİMLERİ

 

Microsoft Powerpoint eğitimi ile temel sunum tekniklerini kavrayabilmeleri, nesne ve araçları kullanarak slaytlar hazırlayabilmeleri, efektler ve animasyonları kullanarak etkili ve görsel tasarımlar içeren sunumlar hazırlayabilmeleri amaçlanmaktadır.

Eğitim detayları için tıklayınız.

outlook.jpg
OUTLOOK EĞİTİMLERİ

 

Microsoft Outlook eğitimi ile zaman akışını düzenleyebilmeyi, mail alma ve göndermedeki detayları kavrayabilmeyi, görev ve toplantılar hazırlayabilmeyi, kurallar oluşturarak mail işlemlerini otomatikleştirebilmeyi amaçlamaktadır.

Eğitim detayları için tıklayınız.

sqlserver.png
SQL EĞİTİMLERİ

 

SQL Server Eğitimi ile veritabanı yapısı içinde normalizasyon kurallarına uygun tablolar oluşturabilme, veritabanı üzerinde veri analizi ve sorgulama yöntemlerini kullanabilme, TSQL yapısı ile fonksiyonel sorgular yazabilme vb. amaçları kapsar.

Eğitim detayları için tıklayınız.

access.jpg
ACCESS EĞİTİMLERİ

Microsoft Access Eğitimi, tablolar oluşturabilme ve ilişkisel veri modeli kurabilme, basit ve karmaşık sorgular ile veri çekebilme, kullanıcı dostu arayüzler geliştirerek form hazırlayabilme ve raporlar sunabilme vb. amaçları kapsar.

Eğitim detayları için tıklayınız.

VBA_Excel.png
VBA MAKRO EĞİTİMLERİ

 

Excel VBA eğitimi ile temel programlama mantığını kavrayabilmeyi, kayıt ve kod makroları ile Excel'i çok daha hızlı ve pratikleştirebilmeyi, form nesneleri ve araçlarını kullanarak kişiye özel tasarımlar oluştarabilmeyi vb. amaçları kapsar.

Eğitim detayları için tıklayınız.

PowerBI.png
EXCEL POWERBI EĞİTİMLERİ

Excel PowerBI eğitimi ile PowerQuery, PowerPivot, PowerView ve Power Map eklentileri kullanılarak çeşitli veri kaynaklarından veriler çekebilmeyi, bu verilerle daha hızlı ve etkili şekilde görsel olarak analizler yapabilmeyi vb. amaçları kapsar.

bottom of page